Ty nowa, Ty nowy
Dla Ukrainy odnowy

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i zgłoszenie do programu szkoleniowego IT w ramach projektu „Ty nowa, Ty nowy – dla Ukrainy odnowy”. Zakończyliśmy nabór do pierwszej edycji projektu. Liczba zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania. Z tego powodu kontaktowaliśmy się jedynie z wybranymi osobami.
Zapraszamy – śledź naszą stronę internetową i media społecznościowe, gdzie znajdziesz informację o organizowanych przez nas szkoleniach oraz innych możliwościach rozwoju kariery w IT.

Pierwsza edycja

Reportaż z Konferencji Prasowej

O projekcie

Wspieramy wolną, niezależną Ukrainę inwestując w ludzi

Projekt „Ty nowa, Ty nowy – dla Ukrainy odnowy” został stworzony przez zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Zaprosiliśmy do współpracy wiele renomowanych instytucji, by wspólnie pomóc obywatelom ukraińskim, którzy z powodu wojny w swojej ojczyźnie są dzisiaj w Polsce i przynajmniej przez jakiś czas będzie to ich miejsce na ziemi. Zdajemy sobie sprawę, że stabilne zatrudnienie i godziwe zarobki są dla każdego człowieka podstawą niezależności i poczucia bezpieczeństwa. Dlatego też, przez ostatni czas intensywnie pracowaliśmy nad tym, by wesprzeć uchodźców ukraińskich w ich dążeniu do stabilizacji zawodowej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że jeśli znajdą swoje miejsce w IT, to będą mogli tę pracę wykonywać nie tylko tutaj, ale także gdy wrócą do swojego kraju, a tak naprawdę to w każdym miejscu na ziemi.

Przebieg szkolenia

Przebieg szkolenia

Oferujemy uczestnikom projektu pozyskanie unikatowych kompetencji w zakresie programowania i testowania. Projekt składa się z trzech etapów, a etap I i II kończy się uzyskaniem certyfikatu, potwierdzającego nabyte umiejętności.

Etap I

Bezpłatne 3-miesięczne szkolenie zakończone egzaminem. Koszt szkolenia, czyli 30.000,00 zł w całości pokrywa Hirely.

Etap II

3-miesięczny, płatny staż zawodowy połączony z drugim etapem szkolenia dla kandydatów z najlepszymi wynikami.

Etap III

Praca u jednego z naszych globalnych partnerów (możliwość pracy zdalnej w przypadku powrotu na Ukrainę).

Informacje

Najważniejsze informacje:

Uczestnicy: Projekt skierowany jest głównie do Uchodźców z Ukrainy, którzy znaleźli się w Polsce po 24 lutego 2022 roku. Jednak nie jest to wymóg konieczny –  jesteśmy otwarci na wszystkie zgłoszenia. Nic tak nie buduje integracji społecznej jak międzynarodowe środowisko i wspólny rozwój.

Dodatkowo: Dla Uchodźców z Ukrainy, w ramach programu oferujemy bezpłatne lekcje języka polskiego i angielskiego. Wiemy, że znajomość języka pozwala budować nowe relacje i pomaga odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Jeśli masz pytania – zadzwoń lub napisz do nas. Nasza dwujęzyczna konsultantka udzieli Ci wszelkich informacji.

Partnerzy projektu

Media o nas

Masz pytanie ?

Jeśli masz pytanie – zadzwoń lub napisz do nas. Nasza dwujęzyczna konsultantka udzieli Ci wszelkich informacji.

office@hirely.pl

+48 505 868 284

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli jesteś już dziś gotowa/gotowy, by wnieść swój wkład w odnowę Ukrainy – wypełnij formularz i wejdź w branżę IT – jedną z najlepiej opłacanych branż w Polsce i na świecie. To może być Twoje miejsce!