Ty nowa, Ty nowy
Dla Ukrainy odnowy

O projekcie

Wspieramy wolną, niezależną Ukrainę inwestując w kapitał ludzki

Projekt „Ty nowa, Ty nowy – dla Ukrainy odnowy” został stworzony przez zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Zaprosiliśmy do współpracy wiele renomowanych instytucji, by wspólnie pomóc obywatelom ukraińskim, którzy z powodu wojny w swojej ojczyźnie są dzisiaj w Polsce i przynajmniej przez jakiś czas będzie to ich miejsce na ziemi. Zdajemy sobie sprawę, że stabilne zatrudnienie i godziwe zarobki są dla każdego człowieka podstawą niezależności i poczucia bezpieczeństwa. Dlatego też, przez ostatni czas intensywnie pracowaliśmy nad tym, by wesprzeć uchodźców ukraińskich w ich dążeniu do stabilizacji zawodowej w Polsce. Doszliśmy do wniosku, że jeśli znajdą swoje miejsce w IT, to będą mogli tę pracę wykonywać nie tylko tutaj, ale także gdy wrócą do swojego kraju, a tak naprawdę to w każdym miejscu na ziemi.

Przebieg szkolenia

Przebieg szkolenia

Oferujemy uczestnikom projektu pozyskanie unikatowych kompetencji w zakresie programowania i testowania. Projekt składa się z trzech etapów, a każdy z nich kończy się uzyskaniem certyfikatu, potwierdzającego nabyte umiejętności.

Etap I

Bezpłatne 3-miesięczne szkolenie zakończone egzaminem. Koszt szkolenia, czyli 30.000,00 zł w całości pokrywa Hirely.

Etap II

3-miesięczny, płatny staż zawodowy w działach IT u renomowanych firm.

Etap III

Praca u jednego z naszych globalnych partnerów (możliwość pracy zdalnej w przypadku powrotu na Ukrainę).

Informacje

Najważniejsze informacje:

Uczestnicy: Projekt skierowany jest głównie do Uchodźców z Ukrainy, którzy znaleźli się w Polsce po 24 lutego 2022 roku. Jednak nie jest to wymóg konieczny –  jesteśmy otwarci na wszystkie zgłoszenia. Nic tak nie buduje integracji społecznej jak międzynarodowe środowisko i wspólny rozwój.

Dodatkowo: Dla Uchodźców z Ukrainy, w ramach programu oferujemy bezpłatne lekcje języka polskiego i angielskiego. Wiemy, że znajomość języka pozwala budować nowe relacje i pomaga odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Jeśli masz pytania – zadzwoń lub napisz do nas. Nasza dwujęzyczna konsultantka udzieli Ci wszelkich informacji.

Kontakt

Jeśli masz pytanie – zadzwoń lub napisz do nas. Jeśli masz pytanie – zadzwoń lub napisz do nas. Jeśli masz pytanie – zadzwoń lub napisz.

Małgorzata Kucharska

+48 728 881 883
malgorzata.kucharska@hirely.pl

Diana Brateshko

+48 793 324 287
diana.brateshko@hirely.pl

send us a message

Plac Teatralny 1/22
50 – 051 Wrocław

NIP: 8971893424
REGON: 389387523